przewozy międzynarodowe

REDeT S.A. jest przewoźnikiem drogowym wykonującym działalność na podstawie Licencji nr TU - 019062 na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy wydanej przez Ministra Transportu w dniu 04.07.2007

Tabor zaangażowany do przewozów międzynarodowych obejmuje zestawy:
ciągniki IVECO STRALIS z silnikami spełniającymi normę EURO-5
naczepy WIELTON izotermy,
naczepy WIELTON plandeki
samochody IVECO STRALIS z silnikami spełniającymi normę EURO-4 z ramą do przewozu wymiennych nadwozi (BDF/WAB) typu C782,
przyczepy z ramą do przewozu wymiennych nadwozi (BDF/WAB) typu C782.

REDeT S.A. wykonuje przewozy międzynarodowe na terenie krajów członkowskich Unii Europejskiej oraz innych krajów Europy Południowej i Wschodniej.
Wysoka jakość przewozów jest zapewniona dzięki użytkowaniu w każdej jednostce taborowej zestawu śledzenia przebiegu w systemie „AutoSATnet”.
REDeT S.A. stosuje oryginalne rozwiązania w zakresie zarządzania flotą i organizacji pracy kierowców na trasach międzynarodowych, co pozwala na uzyskiwanie bardzo wysokiego poziomu produktywności taboru, a kierowcy pracują z zachowaniem dziennej normy i dwutygodniowej normy czasu jazdy, określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) 561/2006 z 15.03.2006 r. w sprawie harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego.


(C) 2010 REDeT S.A. - wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja VISUALTEAM